Akupunktur ile Zayıflama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

0
Akupunktur yöntemiyle kilo vermek mümkün mü?
Akupunktur yöntemiyle kilo vermek mümkün. Bu tedaviden faydalanan çok sayıda danışanımız var. Bu tedaviden faydalanırken enerjinizi de kaybetmeden ideal kilonuza ulaşabilirsiniz.

Akupunktur ile kilo verdikten sonra eskisinden daha fazla kilo alındığı söyleniyor.
Böyle bir şey söz konusu değildir. Kilo vermenin esasında yaşam tarzınızı ve bazı beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmeniz yatar. Akupunktur tedavisi eski alışkanlıklarınızı terk ederken yeni beslenme alışkanlıkları edinmenizi kolaylaştırır ve sizi zinde tutar. Tedavi sonrası yeni hayat tarzınıza çok kolay uyum sağlayacağınız için herhangi bir kilo alma riski yoktur. Ancak tekrar eski alışkanlıklarınıza ve beslenme biçiminize dönmemeniz gerekiyor.

Akapuntur ile zayıflama tedavisiyle bir ayda kaç kilo verebilirim?
Akupunktur tedavisi ve desteğiyle sağlıklı bir şekilde her ay yaklaşık olarak 4 ile 6 kilo verebilirsiniz. Takriben kilonuzun %7’si kadar kilo kaybederek zayıflayabilirsiniz.

– İdeal kiloma ulaşabilmem için kaç akapunktur seansı gerekiyor?
Kilonuza göre değişebilir seans sayısı. Ayda kilonuzun yaklaşık %7 kadarını verdiğinize göre tedaviye başladığınız zaman vermek istediğiniz kiloya göre hesaplanabilir bu süreç.

– Akupunktur ile zayıflama tedavisi insana çok acı verir mi?
Akupunktur tedavisinde insanın canı acımaz. Kıl çeker gibi hisler duyarsınız. İğne korkunuz varsa lazer akupunktur yada iğnesiz akupunktur yaptırabilirsiniz. Bu tedavilerde iğne kullanılmaz..

Akupunktur tedavisi sonrası kilomu nasıl koruyacağım?
Belirli aralıklarla akupunktur yaptırarak kilonuzu koruyabilirsiniz.

– Akupunktur tedavisiyle birlikte nasıl diyet yapacağım?
Size uygun bir beslenme planını akupunkturu yapacak olan doktorunuz verecektir. Bu kolay hazırlanabilir ve doyurucu bir liste olacaktır.

-Akupunktur merkezleri nasıl olmalıdır?

Temiz, hijyenik koşulları sağlanmış ve sağlık bakanlığı tarafından verilmiş akupunktur uygulama sertifikasına sahip doktorların açtığı muayenehaneler olmalıdır..

Şimdi yandaki menüden televizyon haberleri ne tıklayın ve yüksek kilo verip, başarmış insanların hikayelerini izleyin. Karar vermenizde kolaylık sağlayacaktır.

Akupunktur randevusu almak için bizi arayabilir, her konuda bilgi alabilir, web sayfamızdan sorular sorarak aklınıza takılan konuların cevabını öğrenebilirsiniz.
TELEFON: 0242 334 51 51
GSM: 0505 390 91 53

Paylaş

Yazar Hakkında

Bir Yorum Yaz