Legnagyobb poker oldalak

  1. Hogyan Játszik Kaszinó Nincs Letét Játékgépek?: Itt egy útmutató nézd meg a népszerű ingyenes fogadási tenisz lehetőségeket az Ön számára.
  2. Ingyen Online Kaszinó 2023 - A Bitstarz-nak sok olyan szállítója van, mint a Microgaming, A NextGame és az iSoftbet, az élő kereskedő szolgáltatók támogatásával, mint például az Evolution, A Vivo, az Authentic és az Asia Gaming.
  3. Legjobb Nyerőgépek É Nyerő Nyerőgépek És Pörgetések Játék: A vállalat azonban vállalta a Playtech játékgép Fantasztikus Négyes fejlesztését.

Ingyenes online kaszinók résidőkkel 2023

Poker Igre
Azoknak, akik ilyen védelmet keresnek, meg kell vizsgálniuk a kriptovalutákat, például a Bitcoint.
Blackjack Ingyen Játék
Az élő kaszinó nem tűnik lehetségesnek a közeljövőben.
A partnerek a Neteller, a Skrill, a Bitcoin, a Yandex, a Qiwi és más lehetőségeket használhatják banki lehetőségeikként.

Magyarország kaszinó online játékautomatáken nincs befizetési bónusz

3D Kaszinó Szerencsejáték Játék Online
A Kaszinó számlájának az Ilixium segítségével történő finanszírozása ugyanolyan nagyszerű játékokat, slot promóciókat, versenyeket, díjakat és hűségprogramokat biztosít, mint bármely más fizetési mód.
Nyerő Magyar Slot Szerencsejátékkal 2023
Vannak fix nyereménycseppek, mások pedig különféle szorzókkal, tehát a potenciál hatalmas.
Leggyakoribb Nyerő Magyar Játékgépek Online 2023

?>

KULAK AKUPUNKTURU

0

Geleneksel Çin  vücut akupunkturu kadar kadar eski değilsede Çinde yüzyıllardır bilinen ve kullanılan bir akupunktur  tedavi  yöntemidir.Mikro sistem akupunkturudur. Avrupa da ilk defa önemle ele alınıp  bir  manada da  yeniden keşfedilmesi Fransız  doktor Poul Nogier’e ile  gerçekleşmiştir. Dr. Nogier  kulak kepçesinin  üzerindeki  noktaların  vücut  fizyolojisi ve anatomisi ile olan  bağlantısını çin kulağından biraz daha farklı bir bağlamda inceleyip geliştirmiştir. Avrupa da ve  dünyada Fransız kulak akupunkturu diye anılan Aurikülo terapinin temellerini atmış ve tüm dünyaya yayılmasını  sağlamıştır. Auroküloterapi ve Aurokulomedicine dediğimiz Fransız kulak akupunkturu

Dr. Nogier in  1970 yılında ilk kitabını yayımlanmasıyla  Avrupa genelinde  yaygınlaşmış  ve otorite  sayılacak bilimsel çevrelerde tam bir  kabul görmüştür.

Dr.Nogier  kulak kepçesini ana karnında baş aşağıya duran bir cenine benzetmiş, kulak memesi cenin baş  kısmı  olmak  üzereı, kulak dış kenarını omurgası,kulak deliğinin bulunduğu kısmı  iç organlarına denk gelecek  şekilde yerleştiğini  kısacası  kulak kepçesinin adeta vücudun bir  haritasını  barındırdığını  belirtmiştir.Aynen vücutdaki akupunktur  noktalarının adeta  bir  bilgisayar  klavyesi şeklinde  iş görmesi gibi  kulak  kepçesi  üzerindeki

noktalar  vasıtasıylada  vücutdaki  hastalıkların ,fonksiyon bozukluklarının ,hormon düzensizliklerinin ,omurga ve iç organlara  ait  problemlerin , eklem sorunlarının  desteklenmesi ,ağrılı tabloların giderilmesi ,sigara bağımlılığı  tedavisi  kilo problerinin  tedavisinde , iştahın sorunlarının  giderilmesinde , depresyonda , çocuklarda gece işemelerinde , alerjilerde , gebelik  bulantılarında , uyku problemlerinde ve daha bir çok rahatsızlık  ve  onlara ait  semptomların ortadan kaldırılmasında  başarı  ile kullanılmaktadır.Bu tedavinin gerçekleşmesindeki  temel  mekanizma kulak kepçesi üzerinde bulunan  noktaların  beyinle direkt  ilişkili  olan  sinir bağlantılarını  uyararak beyine  ileti sağlaması ve  yine  karşılık olarak beyinden kalkan reflex cevabın  ise   vücutta  ilgili organda etki ederek  iyileşmeyi sağlayacak organlara ait  semptomların  ve fonksiyonların  düzelmelerini sağlaması ile  mümkün olmaktadır. Aynen vücut  akupunkturunda  olduğu  gibi  kulak  akupunkturunda  da hastalık belirtileri  ve nedenleri  bedenin   kendi eczanesi  ve  içsel  iyileştirici  unsurları  harekete  geçirrilmek  suretiyle  tedavi  edici olmaktadır.Kulak akupunkturunda da   vücuda  dışarıdan  herhangi  bir  madde  girişi   söz  konusu  olmadığından   tamamen  doğal   ve  ilaçsız   bir  tıbbi  yaklaşım  söz  konusudur.

 

Kulak Akupunkturu  zayıflama tedavisinde ki etkin  kullanımı ile  klinik  uygulamasında kullanılan  mikro iğneler,tohum ve magnetler vasıtasıyla  kişinin oluşabilecek tüm fiziksel sorunları ortadan kalkar.kolayca eskisinden daha az kalori alarak tok ,enerjik ve keyifli hisseder kendini.bir yandan vücuda giren fazla gıda miktarı azalırken ,bir yandanda metabolizma harekete geçerek depolanmış yağların yıkımı ve mevcut tartının düzenli ve dengeli biçimde azalmaya başlaması , kişinin hem moralini düzeltir  hemde  zayıfladığını görmek motive edici olur. Kulak akupunkturu uygulandığı durumda Mide asidi azalır ve  asid artışına bağlı olarak oluşan ve kişiye aşırı yemek yediren çeşitli şikayetler de (midede ağrı, ekşime, yanma, kazınma, şişkinlik, gaz, vs.) azalır, dolayısıyla kişi daha az yemekle yetinmeye başlar. Mide asidi az olduğu için fazla miktarda ve ağır bir yemek kişiyi rahatsız edecektir. Tokluk hissi artar.kendini enerjik ve mutlu hissetmesini sağlayacak akupunktur noktalarına da kulakda uyarı verildiği için , iyi de hisseder kendini.  Ayrıca kullanılan anti stres nokta ile, kişinin aşırı stresli ve sinirli (veya üzüntülü) durumlarında, aşırı yemek yemesi engellenir. Bu şekilde kulağa takılan, bir kaç adet metal iğne ve tohumlarla  aşırı açlık hissi ve iştah azalması sağlanır. İğnelerin etkisi ve dayanıklılığı yaklaşık olarak 5 gün – 1 hafta devam ettiğinden, her hafta kulaktaki iğnelerin değişmesi gerekmektedir. Kulak akupunkturu vücut akupunkturu  ile aynı program içinde kullanılarak  istenilen klinik etkiler  yoğun ve etkin şekilde sağlanılmakta ve kişiler hızla fazla kilolarından ve yüklerinden kurtulabilmektedir.

 

Kulak akupunkturu ve auriculo terapi denen kişiye özel kulak noktaları tesbit edilerek  tedavi  sağlanmasıdır. Agisgop denen kulak nokta tesbit dedektörü vasıtasıyla hastalıkların mevcut olduğu durumda açığa çıkan patolojik noktalar tesbit edilir ve uygulanan elektro akupunktur vasıtasıyla cihazla tedavisi sağlanır. Agiskopla tesbit edilen noktalar yine aynı şekilde geçici kulak iğneleriile tedavi süreci boyunca iğnelene bilir yada kalıcı iğne ,tohum yada magnetler takılarak hastanın kulağında hafata süresince iğne bırakılarak yollanır.

Kulak akupunkturu ve auriculo terapi  tedavi yöntemi ile zayıflama başta olmak üzere WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından belirtilmiş klinik rahatsızlıkların tamamına müdahele etmek mümkün olmaktadır.

Migrenden ,siyataljiye , uyku problemlerinden ,alerjilere , sınav kaygısı ve başarı programından , artritlere uzanan geniş bir klinik perspektifde müdahele imkanı sunmaktadır.

Paylaş

Yazar Hakkında

Bir Yorum Yaz